Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Semmi erőm sincs. Ugye nem...

Semmi erőm sincs. Ugye nem leszek beteg?

Figyelt kérdés
Reggel óta tiszta nyomott vagyok, semmi erőm sincs, enyhe fejfájásom van, fájnak a karjaim is. Mi lehet ez? Kezdek félni mert már 1-2napja ez van.
2020. ápr. 12. 13:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem leszel beteg, mert már az vagy.
2020. ápr. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezt hívják koronavírusnak.
2020. ápr. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló volt a hét elején. Mivel mensimnek meg Kellett volna jönnie,de már 9.napja késik , először azt hittem az okozza ,de nem ezek szerint. Szóval az volt hogy 2 napig semmi kedvem és erőm nem volt ,étvágyam is alig volt ,de mostanra elmúlt. A mensim még nem jött meg,néha görcsölget a hasam alja ,mindig azt hiszem megjött de nem. Étvágyam jobb mint ezen a két napon. Nem tudom mi okozta de sztem ez nem korona.
2020. ápr. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kb. bármi okozhatja.
2020. ápr. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nincs lázam, nem köhögök (csak a savamtól néha), délutánra igazából el is múlt, miután lefürödtem. Csak idegesít, hogy mindig, ha felébredek, órákig ez van.
2020. ápr. 12. 21:55
 6/8 anonim ***** válasza:
Hívd fel a háziorvosodat.
2020. ápr. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
3 vagyok. Nálam kiderült hogy terhesség okozza
2020. ápr. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#7: azt a mindenit, gratulálok:) nálam az kizárva, még egyelőre nem tervezem ilyen fiatalon:)
2020. ápr. 22. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!