Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 22 éves vagyok, eddig semmi...

22 éves vagyok, eddig semmi ilyen problémám nem volt, mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Kb 1 évet ha visszaugrok akkor még nem volt ilyen, viszont utóbbi időkben az intim reszeknel kellemetlen "illatokat" találok nap mint nap. Igyekszem továbbra is rendesen jól mosakodni ott is, már általában egy furdesnel 3-4x is atmegyek a területen vmi illatos szerrel, mégis mintha úgy érezném hogy mostanában ha meleg ha nem, de úgymond izzadosabb lett a lábam közé és az egész olyan kellemetlen főleg mikor baratnomnel alszok és ott is extra figyelemmel 8 kiló tusfurdovel akarmivel próbálom atdorzsolni a környékét és mégis ekkor egy ideig elfogadható lesz az illata, de mondjuk ha 4 óra múlva nézem már megint csak kissé olyan kellemetlen lenne mondjuk akciozni vele vmit megintcsak az illatok miatt. Ilyenkor nem kell vmi extra borzasztó szagra gondolni, de bőven kellemetlen. Felteteleztem hogy nem fertőzés vagy ilyesmi, inkább arra gondoltam ilyen hormonális változás lehetne a hátterében mondjuk tini kor úgymond vége után vagy ilyesmi, de minden ötletre nyitott lennék hogy megoldjam. Volt vki hasonló helyzetben?

Előre is köszönöm a válaszokat :)



2020. ápr. 17. 07:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Na pont ezért nem kellene mindenféle illatos, parfümös szarokkal mosakodni, főleg az intim részeket nem, mert teljesen tönkreteszik a bőr normális egyensúlyát.
2020. ápr. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Minden tapasztalatra tanácsra kíváncsi lennék
2020. ápr. 17. 22:53
 3/8 anonim válasza:
Próbálj ki intim szappant pentre. Nem lehet hogy olyan gatyát hordasz azóta ami irritálja a bőrod vagy nem szellős?
2020. ápr. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Menjél el urológiára, lehet, hogy húgyhólyag gyulladásod van.
2020. ápr. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az a leg jobb ha el mész egy orvoshoz és ő meg mondja mit tehetsz és ír rá valamit ami meg oldja a problémát.
2020. ápr. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindig csak tiszta pamut pizsamát és alsónadrágot használj! A gatya legyen laza és alulról nem zárt. Ezt úgy értem, hogy ne legyen bugyiszerű. Nadrágod se legyen passzentos! Kerüld az erősen fűszeres ételeket! Ha csak az intim részek környékén büdösödsz, akkor ott követtél el hibát, és a gyógyszerek, dezodorok nem biztos hogy segítenek.
2020. ápr. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Konkrétan leirva a herezacsko körül van a probléma, szoval annak környékén, comb belső oldalain
2020. ápr. 18. 22:58
 8/8 anonim ***** válasza:
Folytatás: Ne legyen vastag a nadrágod! Orvos mostanában csak súlyos eseteket fogad, ezért nem javasoltam, bár nem kizárt, hogy rászorulsz. Ráadásul a gyógyszeres kezelés semmit nem ér, ha a kiváltó okot nem szünteted meg. Nálam tavaly volt hasonló (érdekes mi minden okozhatja amire nem gondol az ember). A számító gépem előtti székemet cseréltem ki. Elég sokat ülök a gép előtt. Csak amire nem gondoltam, kárpitozott volt előtte, műbőr bevonatú utána. Az segített nekem, hogy egy vastag szövet bevonatú ülőpárnát tettem a fenekem alá. Szóval azt ajánlom, tegyél meg mindent, hogy a zacsid ne izzadjon be, nem divatos ugyan, de használj izzadás elleni hintőport, jobb mint a dezodor de nem olyan kényelmes, mert felszívja a nedvességet, megnöveli a párologtató felületet. Bár ha a barátnőd meglát hintőporos zacsival, valszeg viháncolni fog.
2020. ápr. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!