Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fog lepedék leszedése 1 nap...

Fog lepedék leszedése 1 nap alatt?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy lusta lány, mindig időt szakítok szinte mindenre.... De a fogamra valamiért nagyon meg kell eröltetnem magam, hogy mossak fogat.


Kb. 4 hónapja már hogy nem nyúltam a fogamhoz.


Az előtt sem max hetente 1x 15 percre.


Tudom... "Hogy lehet valaki ilyen igénytelen? " nem vagyok az, higgyétek el, csak ez az egy a lustaságom. De most szeretném elhatározni magam... Nem érdekel mennyi idő, és mennyire vérzik az ínyem.... Mosni akarom a fogam ameddig csak kell éd a fürdőszobában leszek ha kell órákig és csak sziszolom a fogam, fogkefével.


Mindig mindenhol caka annyit írnak a neten, hogy mennyi időt most minimum a fogaid és hogyan... Azt sehol nem írják ha valaki szándékosan túlzásba akarja vinni akkor mi van?


Nektek valami infó erről?



#fogmosás #Fog lepedék
2020. ápr. 18. 12:44
 1/4 anonim ***** válasza:
A rákövesedett lepedéket csak a fogorvosnál tudják leszedni, te moshatod amennyit csak akarod.
2020. ápr. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sajnos azt tényleg nem tudod leszedni fogkefével, azt már fogorvos tudja csak leszedni, főleg ha tényleg 4 hónapja nem mostál fogat. Átérzem a helyzeted egyébként, én januárban határoztam el hogy elmegyek fogorvoshoz, azóta (ha mindennap nem is 2x) de egyszer legalább megmosom a fogam. Körülbelül 5 percbe se telik az egész, és sokkal kellemesebb úgy lefeküdni este, hogy tudod, nem marja a sav a fogaidat, ami a lepedék lebontásából keletkezik.

20/F

2020. ápr. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Midorillee ***** válasza:
Hidd el hogy a gyökérkezelés, a foghúzás, a szájsebészeti kezelések ezerszer rosszabbak mint a fogmosás. Napi 2x 5-8 percet igazán ki lehet bírni. A fogkövet csak az orvos tudja leszedni, és nagyon csúnya ínysorvadást tud okozni a fogkő ami folyamatosan vérzik és fáj. Szedd össze magad
2020. ápr. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#2-es vagyok:


5x kellett fogorvoshoz mennem, fogtömésre meg fogkő leszedésre, egyedül az érzéstelenítő injekció volt kellemetlen az egész fogászati kezelésben, az is csak maximum 2-3 percig.

2020. ápr. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!