Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ti akiknek elárverezték a...

Ti akiknek elárverezték a házat, hogy dolgoztátok fel? Bűntudatom van és sokszor az emlékek megrohannak, hogy oda mentem haza meg stb.

Figyelt kérdés

Kb egy éve történt csak beközölte anyám pedig tudta ő hogy ez folyamatban van de " nem akart xar karácsonyt" pont azon a héten sikerült egy vizsgám párom épp le se xart. Remegtem napokig, mert mit tegyünk.

Én épp akkor voltam ingatlan vásárlásba másik városba így anyamat meg bátyámat nem tudtam volna vinni se, ( bátyám az mihaszna akkor se segített meg csak élősködik anyámon nem fizet bele semmibe)


Így le kaucióztak anyámnak egy albit ami pici, mert egy szobás,de van egy alsó épület ahol van fűtés így lakható csak netet kell kihúzni. Bátyámnak nem tetszik az albi, mert " csöves" pedig fel van újítva jobb mint amit elárvereztek.


Csak ugye most anyámmal vannak egy szobában ami nem egészséges 56 éves meg egy 37.



#család #bűntudat árverés emlékek
2020. ápr. 28. 17:35
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!