Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Megijedtem, más is járt már így?

Megijedtem, más is járt már így?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nagyon stresszes napom volt ma, erre rátett egy lapáttal, hogy estére még jól felhúzták az agyam.. Idegemben nagyon mondtam a magamét barátomnak akinek meséltem, közben sürögtem-forogtam a konyhában, majd mikor leültem mintha éreztem volna, hogy így dobban egyet a szivem és úgy éreztem mintha gyorsan verne, de csak pár pillanatra aztán lelassult. Az idegességtől lehetett? Megijedtem mert ilyenem még nem hiszem volt vagy nem gyakran.



2020. ápr. 29. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem csak annyi történt, hogy hirtelen rengeteg mindent csináltál, miközben nagyon erős érzelmeket éltél át, és a szíved simán csak "szusszant egyet", ha lehet ilyet mondani, amikor leültél. Az ilyesmi megdolgoztathatja, de nem hiszem, hogy ennél komolyabb dolog lenne a háttérben. Próbálj megnyugodni, egy darabig ülni, pihenni!

Persze én nem értek hozzá teljesen, ha sokszor ismétlődik, érdemes szakértőhöz fordulni :)

2020. ápr. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, kb 99% hogy az idegességed és szorongásod váltotta ki.

Nekem is szokott ilyen lenni ebben az állapotban

2020. ápr. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az extraszisztolé volt, vagyis egy extra ütem. Ártalmatlan. Ha gyakran van, dokihoz menj majd korona után, csinál egy ekg-t, esetleg szívultrahangra küld. Nekem is van, stressz hatására gyakrabban.
2020. ápr. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, extraszisztole volt. Meg sokkal ijesztobb is tud lenni, es az is artalmatlan. Ha valaha ereznel hasonlot, ne erolkodj utana.
2020. ápr. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4-es vagyok. Nekem eloszor 20 evesen olyan volt, hogy kb husz percig a bluzom rangatozott a baloldalon, ha nem anyukam munkahelyen vagyok, azt hittem volna, sulyos baj. Stressz hajlamosit ra. Van, akit korhazban nagyon alaposan kivizsgaltak es egeszseges a szive. Nekem huszas eveimben sajnos evekig elofordult. Vizes ruhaval a mellkason ulni vagy heverni segitett, es a homlokom szoritottam, elengedtem szivdobogas utemre.

Bevallom, azota szunt meg, miota nyugtatoval elek.

Te siman meg is feledkehetsz rola, csak az a lenyeg, meg a legdurvabb is csak stressz.

2020. ápr. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#5 jaj szegényem, nagyon sajnállak hogy te ennyire durván megéltél ilyet! Az extrázásról hallottam már, nekem egyszer egy hónapig volt kb picit gyakrabban, nagyon stresszes időszakom volt, amint lement elmúlt az egész..


Akkor ezek szerint az idegesség váltotta ki. Remélem azóta már jobban vagy és nincsenek neked gyakran!

2020. ápr. 29. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!