Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szédülés, fejfájás, hányinger,...

Szédülés, fejfájás, hányinger, levertség, rossz közérzet.20 éves vagyok. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Sportolok, nagyrészben egészségesen étkezem. A vírus után mindenképpen elmegyek vérvételre, de addig is, valaki hátha tud valamit. Ezek a tünetek van, hogy egy napon keresztül tartanak, egy egész napot tönkretesznek, mert csak fekve tudom elviselni. Van, hogy egy hétig nem is jelentkeznek. De előfordul, hogy 2-3 egymást követő napon is vannak. Igazából először pár hónapja tapasztaltam, de nem vettem komolyan, gondoltam nem ittam eleget, vagy ilyesmi..,aztán egyre gyakrabban jött, most pedig egy héten akár 3-4 ilyen napom is van, néha enyhébb, néha erősebb. Vérnyomás, vagy cukor probléma lehet? Egy kávé után néha enyhül. Valaki tud segíteni?

2020. máj. 1. 16:40
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!