Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Egy ideje székrekedéssel...

Egy ideje székrekedéssel küzdök, pedig sose volt még ezzel gondom. Heti 1x van székletem. Mitől lehet ez? 23/L

Figyelt kérdés
Kb egy hónapja tapasztalom ezt, előtte mindig rendszeresen volt székletem. Már eszek, iszok mindent, ami régen meghajtott, de most már ezek sem segítenek.

2020. máj. 1. 23:09
 1/6 A kérdező kommentje:
Még régebben ittam 2 korty colat, és mentem is tőle wc-re. Most megiszok 1litert, és semmi. Ha megittam egy pohár gyümölcslét, az is meghajtott. Most megiszok egy dobozzal, és semmi...
2020. máj. 1. 23:15
 2/6 anonim ***** válasza:
Probálj meg rendszeresen mozogni hátha. Vagy van a gyerekeknek való Kubu püré, egyél meg abból napi egyet. Lehet össze vissza eszel pont az a baj.
2020. máj. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mennyi stressz ért az elmúlt hónapban? Vagy valami változás volt az életedben ami egy kicsit felforgatta a szokásaid?


Lenmag, szezámmag, egy-egy evőkanállal reggel jól összerágni és úgy lenyelni, korpa, szilvalekvár, zabpehely (akár vegyítheted joghurttal is ezeket)

Még utána egy kávé ha szereted. 1 napon belül meghozzák a hatást

2020. máj. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer egy vitamintól volt így. Mikor abbahagytam visszaállt minden.

Reggel éhgyomorra két pohár langyos vizet kipróbálhatod. Az alma is szokott nekem segíteni vagy a kávé.

2020. máj. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#4 Lassan 2 hónapja, hogy elkezdtem szedni multivitamint. Centrummal kezdtem, és most Biotech USA-nál járok.
2020. máj. 2. 07:25
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem mozgáshiány. napi minimum fél óra séta kell legyen
2020. máj. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!