Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Majdnem elájultam?

Majdnem elájultam?

Figyelt kérdés
Ültem a székben zenét hallgattam az ég világon semmi bajom nem volt. Majd felálltam hogy kimenjek innivalóért és ahogy felálltam nyújtóztam egyet és enyhén elsotétült minden, és meg is szédültem kicsit kb 3mp-ig tartott. Ez normális?

2020. máj. 7. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Leesett a vérnyomásod egy pillanatra.
2020. máj. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:

Igen. Pihentél, majd hirtelen felugrottál, az agyadba nem jutott elég vér, ezért rosszul lettél. Ilyen helyzetben próbálj meg minél előbb vízszintes helyzetbe kerülni.

Érdemes lenne többet mozognod, minimum sétálni naponta 10 percet a ház körül.

2020. máj. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat akkor nincs nagy baj ugye? Már sétálgattam meg ittam sok vizet.
2020. máj. 7. 20:22
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy, nincsen semmi baj, teljesen normalis. Valaki gyakran tapasztalja, valaki ritkabban. Nalam mindennapos, szinte minden hirtelen felallasnal es nyujtozasnal elojon, de mar annyira megszoktam, hogy eszre se veszem szinte. Ilyenkor lehajtom a fejemet becsukott szemmel es igy gyorsabban elmulik.
2020. máj. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi szépen, egyébként azóta már sétálgattam és már jó. :)
2020. máj. 7. 21:33
 6/6 anonim ***** válasza:

sokáig ültél egy helyben 4-5 órát.


állj fel gyakrabban sétálj 1-2 percet, és nem lesz ilyen

2020. máj. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!