Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szorongást le lehet küzdeni?

Szorongást le lehet küzdeni?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok és szociális szorongással küzdök.

Most karantén alatt felerősödött. Utcára is rossz érzés ki lépnem.

Enyhe ürességet érzek. Ha emberrel találkozom, akkor pedig el kap a megsemmisítő érzés. Gyerek korom óta ilyen vagyok 3 éve küzdök ellene tudatosan és sokat fejlődtem ez idő alatt, de most úgy érzem megint ott tartok, mint 3 évvel ezelőtt.

Tanulás az, ami eltereli a figyelmem ebbe folytom a szorongásom és el járok futni.

Le fogom tudni ezt győzni valaha is?

Olyan mintha már nem is az a nagy szorongás lenne rajtam, mint régebben, hanem inkább enyhe depi hangulat, vásultság, rossz kedv tör rám.

Ez már enyhe depresszió vagy mi lehet?



2020. máj. 10. 17:46
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
Pszichológus tudna segíteni.
2020. máj. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet depresszio, altalaban a szorongas melle is gyakran tarsul enyhe depresszio. Le lehet gyozni egyebkent, meg kell magad eroszakolni. En mikor jo kedvvel kelek fel, vagy tudatosan jo kedvet csinalok magamnak mar a nap elejen, kevesebbet szorongok.
2020. máj. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én letudtam győzni a szociális fóbiát. Mikor jó kedvem volt stb. akkor gyakoroltam a társas érintkezéseket azóta rutinból megy. Először a burger kingben kezdtem utána találkozgattam emberekkel.
2020. jún. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!