Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kinek volt hasonló? Túl sok...

Kinek volt hasonló? Túl sok koffeintől lehetett?

Figyelt kérdés
Nem szoktam fôzött kávét inni, nekem az túl erős. Ma vendégségben kapszulát kávét ittam, és utána egy pohár kólát. Utána 106.lett a pulzusom, enyhe hasmenésem lett, remegett a lábam. A koffeintól lehetett? Kinek volt hasonló? Mitől lennék jobban? Enyhe hányingerem is van.

2020. máj. 15. 17:53
 1/9 A kérdező kommentje:
Most már lement 90-re, de ideges vagyok, izgatott. Fázok, de nincs semmi hőemelkedésem.
2020. máj. 15. 18:20
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Okozhatta a koffein persze.
2020. máj. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A tünetek, amit leírtál, azt a koffein okozta. A kólában is van, tehát túl töltötted magad. Én egyszer jártam így(véletlen dupla kávét ittam a hosszú kávé helyett), de olyan voltam, mint a duracell nyuszi. Csak járkáltam föl-le, aztán elmúlt.
2020. máj. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy hozzaszokva, siman lehetett.
2020. máj. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! Most már jobban vagyok. Napi egy Nescaffe instant szoktam inni. Ez így túl sok volt valóban. Szinte remegett a testem.
2020. máj. 15. 21:14
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Fuhh... Tavaly novemberben egy reggelen nagyon "okos" voltam és megittam egy bögre méreg erős kávét meló előtt mert szörnyen álmos voltam és hát túlakartam élni a napot.


Ettől aztán remegtem, zsibbadtak a végtagjaim, szédültem plusz bepánikoltam, légszomj is gyötört szóval teljes volt a káosz. Egyszerűen a tollat nem bírtam megfogni már. Főnököm gyorsan átsegített egy házirovosi rendelőbe ahol egyből EKG-t végeztek, vérnyomást mértek és kaptam vérnyomáscsökkentőt plusz xanaxot is.

Szörnyű volt... Azóta csak egy kis csésze kávét iszok reggelente sok tejjel.

2020. máj. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Elhiszem, hogy rossz volt. Én is szinte betegnek éreztem magam, minden bajom volt, én is fulladtam. Szerencsére elmúlt, de soha többé nem iszok erős kávét.
2020. máj. 18. 01:50
 8/9 anonim ***** válasza:

Én sem szoktam kávézni soha.

Pár héttel ezelőtt gondoltam megiszok egy fél bögrével, mert sokat kellett tanulnom, és álmos is voltam. Letiszkoltam valahogy pár kortyot, utána nagyon rosszul lettem. Remegtem, hányinger, szédülés. És mindez pár kortytól!

Végül vissza kellett mennem az ágyba

2020. jún. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én is ugyanúgy voltam. Remegés, belső feszültség, hányinger, gyors szív verés. Pár óra múlva jobb lett, gondolom elmúltak a koffein hatásai.
2020. jún. 11. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!