Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon begyulladt fog miatt...

Nagyon begyulladt fog miatt meghalhatok?

Figyelt kérdés

2020. máj. 23. 08:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem. Legfeljebb fedagadsz.
2020. máj. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Már felvagyok.
2020. máj. 23. 09:09
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen választ vársz. Azt szeretnéd, hogy jól rád ijesszünk, hogy elmenj fogorvoshoz? Nos lehet, hogy magába a gyulladásba nem halsz bele, de a szövődményei súlyosak lehetnek. A fogaid közel vannak az agyadhoz, a hosszan fennálló gyulladás okozhat agyi problémákat, pl. lehet Alzheimered. Jobbulást!
2020. máj. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jarok voltam de utana gyulladt be most gyogyszert kell szednem tegnap kezdtem de mara sem lett jobb
2020. máj. 23. 09:23
 5/9 anonim ***** válasza:
Egy nap alatt nem lesz jobb.
2020. máj. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor szedd a gyógyszert, az leviszi, csak folyamatosan szedjed, ahogyan előírták.
2020. máj. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Az antibiotikum leviszi a gyulladást. Utána kezelhető a fog, de azt bízd a fogorvosra. Amúgy igen, ha sokáig kezeletlen marad egy rossz fog, rengeteg bajt tud csinálni. Én fél évig rendszeresen elájultam, össze-vissza vizsgáltak, aztán a végén kiderült, hogy egy gennyes fog okozta az egészet.
2020. máj. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nekem is full genny az egesz felette. Hat meg most jarok a 3 ik szemnel , akkor csodat ne varjak nem!
2020. máj. 23. 09:46
 9/9 anonim ***** válasza:
Csodák nincsenek, de az antibiotikum hatása 3 nap után érzékelhető.
2020. máj. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!