Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Időjárástól migrén? Kikészülök...

Időjárástól migrén? Kikészülök lassan.

Figyelt kérdés
1 hete már, hogy napi szinten fáj a fejem, és nem csak napi egyszer hanem többször is. Előjön, elmúlik, majd megint visszajön. Gyógyszert csak súlyos esetben szoktam bevenni, nem szeretem nagyon gyógyszerezni magam. De ez már elviselhetetlen, ez az időjárás brutálisan kikészít, és legtöbbször a fejfájás mellé társul ez a folyamatos nyomottság, fáradtság. Valamit lehet ez ellen tenni, vagy csak várni, amíg végre valahára nem lesz ilyen bolond időjárásunk?

2020. máj. 25. 22:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen. Ez ilyen.

Nyak torna és gerinc melletti izmok erősítése és nyújtása enyhíti ezeket a tüneteket.

2020. máj. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajnos nem vagy egyedül, én is kínlódok, beveszem a fájdalomcsillapítót és kiröhög. Sokat nem tehetünk. Itt hazánkban a frontok csak úgy jönnek, mennek. Aki érzékeny rá sok jóra nem számíthat, főleg idősebb korban.
2020. máj. 26. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Borzalom, már nagyon unom, hogy mindegyik évszak egy nap jön elő. Pedig nem vagyok idős, 20éves leszek, de egy jó 2-3éve már, hogy érzékeny vagyok az időre. Na de hogy ennyire.:/
2020. máj. 26. 20:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Mennyit ülsz egy nap?
2020. máj. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!