Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Okozhat-e a "rejtett" stressz...

Okozhat-e a "rejtett" stressz hónapokig tartó rosszulléteket?

Figyelt kérdés
Való igaz, hogy mostanság sok akadályt kellett vegyek, de nem kattogok, nem aggódom rajta tudatosan. Egyetem, költözés, ezek vannak az életemben, amik teljesen hétköznapi dolgok. Mégis állandóan rosszul vagyok már két hónapja és nem találják a szervi okát. Okozhat ilyet a nem tudatos stressz?

2020. máj. 26. 09:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút.
2020. máj. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt még hozzátenném, hogy nagyon békés környezetben vagyok, a korona kihirdetése után lejöttem BPről vidékre a szülőkhöz, kertészkedem, kint vagyok a természetben, szüleim "kiszolgálnak", amíg tanulok, bezzeg BPen nekem kéne háztartást vezetni. Szóval nem értem, hogy ha nem kattogok és van időm, nyugodt környezetben vagyok, akkor miért jön ki ennyire rajtam.
2020. máj. 26. 09:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Mit takar az, hogy rosszul vagy?
2020. máj. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet valami regi gyerekkori trauma tort most felszinre. Az is lehet, hogy a sok valtozas igy jon ki rajtad. A pozitiv dolgok is okozhatnak rosszulleteket.
2020. máj. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Fülzúgás, mellkasi nyomás és diszkomfort érzés, egyensúlyzavar/szédülés, látászavar.
2020. máj. 26. 11:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Okozhat, főleg ha kimerültél idegileg.
2020. máj. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!