Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

Tegnap elkezdett fájni a bal mandulám, szedtem rá torokcukorkát, de ma reggelre átterjedt a fájdalom az állkapcsom bal részére. Pontosan nem tudom, hogy mi fáj, de ott ahol a mandulám van, de mikor nyelek, kisugárzik a fájdalom az állkapcsom bal részébe, főleg felfelé, egész a halántékomig.

Valakinek esetleg ötlete, hogy mi lehet ez? Talán az állkapocs izom gyulladt be?



2020. máj. 28. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mandulagyulladás. A fájdalom pedig bárhová kisugározhat. Pláne, hogy a nyakad mentén végig vannak nyirokcsomók, amik ilyenkor jól bedurrannak és azok is tudnak fájni.

Amúgy menj orvoshoz, mert ha bakteriális eredetű, akkor antibiotikummal könnyebben gyógyulsz, mintha otthon ülnél és csak tünetileg kezelnéd.

2020. máj. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És az előfordulhat, hogy csak a bal mandula és a jobb nem?
2020. máj. 28. 17:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem vagyok orvos és nincs már garatmandulám, mert gyerekkoromban kiszedték, úgyhogy még tapasztalatról sem tudok beszámolni. :) Keresd fel a háziorvosod és majd ő vizsgálat után megmondja, hogy mi a probléma.
2020. máj. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, sokszor nekem is csak egyik mandulám fáj, persze később átmehet a másikra is.
2020. máj. 29. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!