Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Másnak is fáj a feje napok óta?

Másnak is fáj a feje napok óta?

Figyelt kérdés
3 napja fáj a fejem,veszek be algopirynt elmúlik,de másnap megint fáj.Front van vagy mi a fene?

2020. máj. 30. 12:59
 1/7 anonim válasza:
Nekem is 😉
2020. máj. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem a csontjaim fájnak napok óta, szerintem az időjárástól. Vérnyomásod rendben? Iszol eleget? Nem ülsz sokat a lakásban?
2020. máj. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom a vérnyomásom megmérni így azt nem tudom.Inni nem iszom túl sokat 1 max 1,5liter.elég sokat vagyok szabadban a munkám is olyan,csak ma vagyok itthon a héten először,hogy hétvége van.
2020. máj. 30. 15:21
 4/7 anonim ***** válasza:
Most mindenki szenved, naponta teszi fel ezt a kérdést valaki. Brutális most az időjárás.
2020. máj. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha még csak a fejem fájna. Hetek óta, heti többször fáj az is, szédelgek, gyomorproblémáim vannak, puffadok, erőtlennek érzem magam, kedvetlennek. Az előbb majdnem sikerült el is ájulni. Mindez 26 evesen... Már kivagyok ettől a f.s időjárástól is.
2020. máj. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem. Sohasem.
2020. máj. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Több mint egy hónapja fáj a fejem.. Néha hányinger, szédelgés, alvászavar.. 🤯🥴 Kitartást
2020. máj. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!