Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Félek, rettegek, rosszul...

Félek, rettegek, rosszul vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Elvesztettem az egyensúlyt, panikbeteg, depressziora hajlamos, szorongasos vagyok. Most par hete begyulladt egy fogam gyogyszert szedtem ra, eltávolítottak, elkezdett menni a hasam, kiderult, hogy tobb fogam is kell csinalni, mert rosszak, szedulok, nem tudok megnyugni, faj a hasam, rossz a kozerzetem, felek rettegem, BPPV m van, minden bajom, mit tudnek tenni ellen? Felek , hogy valami sulyos bajom van, a gyulladas valamit okozott, hipochonder vagyok, nem tudom rettegek hogy a tobbi is begyullad. Szoval elegem van.

2020. máj. 31. 16:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nyugodjál meg, attól megnyugszol! :D Viccen kívül, mi mást mondhatna az ember? Amúgy nem kell minden gyulladt fogat egyből kihúzni, gyökérkezelni is lehet, csak sok a primitív orvosnak mondott hentes TB-n..

Foghúzás után pedig természetes ez az üresség érzés és mély fájdalom. Én sírok minden alkalommal mikor gyulladt az arcom a fogamtól, hogy inkább vegyék ki mindet meg hogy mégis hogy fogok enni..

Ne bonyolítsd. Nem kell bemagyarázni magadnak mindent, vagy ha mégis, akkor pszichológust keress!

2020. máj. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:

Még jó, hogy én nem tudom mi az a BPPVm mert még nekem is lenne, bár én kihúzatnám azt is.

Tán most először fájt a fogad vagy mi?

2020. máj. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Attól, hogy stresszelsz rajta, jobb lesz? Nem. Na ugye.
2020. máj. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De mitől szédülök? Attol felek h kifogyott minden tapanyag a szervezetembol es azert van. Meg mindentol szedulok fekve allva ulve rosszul vagyok panikolok stb
2020. máj. 31. 16:58
 5/13 anonim ***** válasza:
Lehet vertigo.
2020. máj. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
De azt mi okozhatja? A vernyomasom vercukrom jo .
2020. máj. 31. 17:29
 7/13 anonim ***** válasza:
:D :D bocsi nem rajtad nevetek csak azon hogy én is ezt szoktam produkálni. Sajna ezt magadnak csinalod. Nemlétező dolgokat találsz ki és szénné aggódod magad rajta és meg rosszabbul leszel. Semmi bajod nincs. A bppv egy teljesen ártalmatlan betegség. Csinald a bppv tornát hogy elmúljon és eszegess betarevint. Nekem is volt. Pocsek de ha nem mozgatod a fejed nem forog a világ. Sportolj az jót tesz. Legalábbis nekem az segít hogy egeszségesnek erezzem magam.
2020. máj. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
De akkor tuti semmi sulyos bajom nincs ?
2020. máj. 31. 17:37
 9/13 anonim válasza:
Vagy lehet, hogy csak sima front érzékenység. Igyál sok folyadékot.
2020. máj. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Es valamilyen vitamin vagy nyomelem hiany esetleg?
2020. máj. 31. 17:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!