Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Titeket is megvisel az időjárás?

Titeket is megvisel az időjárás?

Figyelt kérdés
Elég vacakul érzem magam pár hónapja.. Lehetek 27 évesen frontérzékeny, ha eddig nem voltam az? Kinek milyen tünetei vannak? És esetleg valami "ellenszer" van rá?

2020. jún. 1. 18:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Itt már május eleje óta alig sütött a nap, meg hetente 3x esett minimum. Engem is nagyon megvisel, fáradékonyabbnak érzem magam, és borzasztóan tud fájni a fejem napokig. Tudtommal nincs rá semmilyen "ellenszer", de ha van, szóljatok, mert érdekelne.
2020. jún. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
72%
Nagyon. Eddig is éreztem de most terhes vagyok így még rosszabb. A baba is nyűgösebb,sokszor fáj a hasam, és fáradtabb,ingerültebb vagyok én is. :(
2020. jún. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Nekem március óta vannak tüneteim.. Főként fejfájás.. A héten már eljutottam az émelygésig, szédülésig.. Pár napja aludni is nehezebben alszom.. Már már azt gondolom beteg vagyok, de csináltattam sima vérképet(márciusban) és a vérnyomást is ellenőriztük a háziorvossal,de szerencsére ezek rendben vannak.. Nem tudom, hogy lettem ennyire frontérzékeny, kitartást nektek :)
2020. jún. 1. 19:05
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Engem a melegfront, a vérnyomásom is megemelkedik 10-30 Hgmm-rel, felszínesebben alszom.
2020. jún. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Én csak néhány hete érzem úgy telibe hogy carul vagyok. Sokszor egesz nap etvagytalan vagyok, kajara ra sem birok nezni mert émelygek, akkor is ha nem ettem semmit Migrénes fejfájás heti többször is elővesz. Jöhetne már az állandó jó idő, hisz június van, nem pedig ez változékony xar.
2020. jún. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is vannak tűneteim,Rossz előérzeteim.
2020. jún. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Egy hete kaptam görcsös fejfájást,amit semmilyen gyógyszerrel nem tudtam csillapítani, de pár napja enyhült.. Az émelygés szörnyű, étvágyam nekem sincs nagyon 😦😦🤯🥺 jobbulást tényleg mindenkinek! ❤️
2020. jún. 1. 19:51
 8/22 anonim ***** válasza:
44%
(Utolsó válaszoló nagyon szépen köszönöm
2020. jún. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Hú, látom nem vagyok egyedül. Lassan kibírhatatlan. Hetek óta fáj a fejem, emésztési gondjaim vannak, émelygek, sápadt vagyok, karikásak a szemeim. Emellett totál nyűgös, ingerlékeny vagyok. Rettenetesen megvisel ez a f.s időjárás. Totál depresszióssa tesz, h. kb szinte alig érezni/látni napsütést. Vicc, hogy áprilisban jobb idő volt kb. Nem azt mondom, hogy legyen 40 fok, azt megint csak nem tolerálom valami jól. De igencsak lehetne valami átmenet, mondjuk olyan 25-28 fok, kellemes napsütéssel.
2020. jún. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Úgy látom, akkor nagyon sokan szenvedünk.. 🤯🥺 Én is nagyon várom, hogy megnyugodjon kicsit az időjárás.
2020. jún. 1. 22:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!