Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miert jon ennyi gaz belolem?

Miert jon ennyi gaz belolem?

Figyelt kérdés
Allandoan csak jon es jon es magyon zavar, neha oszonyatos szagu es baratom elott mar kellemetlen. Raadasul sokat bufizek is es allandoan piffadtnak erzem magam. Viszonylag egeszegesen etkezek. Semmi liszt meg cukor. Es barmit csinalok nem fogyok. Koncentralasi zavaraim vannak, almatlansag, allando faradekonysag, depis hangulatom is gyakori, es csak hizok. 28/L 160 cm 70 kg

2020. jún. 3. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
Csinálj egy tisztító kúrát, utána pedig próbálj bizonyos ételeket felváltva kihagyni. Lehet, hogy a tejtermékektől puffadsz, vagy bizonyos gyümölcsöktől, stb. Próbálj ki többféle diétát: gluténmentes, laktózmentes, tojásmentes... Csak így fog kiderülni, hogy mit kellene mellőznöd egy időre.
2020. jún. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
Először is, keress fel egy orvost! Egy dietetikust, aki majd összeállít neked egy megfelelő étrendet a panaszaid és egy alapos kivizsgálás után! Tisztító kúrát meg felejtsd el, olyan ugyanis nem létezik, ezt a doki is meg fogja neked mondani.
2020. jún. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Pajzsmirigy probléma is okozhat koncentrációs zavart ill állandó kimerültseget.


Ha pedig esetleg ez van, és autoimmun eredetű, akkor ahhoz gyakran társul felszívódási zavar, ill intolerancia. (laktóz pl., de az édesítőszerek sem mindenkinek jók)

2020. jún. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Voltam mar orvosnal regen emiatt, annyit mondot fiatal vagyok biztos hosszuak az eszakak stb.... szanalmas. Pajzsmirigyem miatt is voltam mar, azt mondtan annyira pici gubics van hogy jelentektelen :(

A dietikust fogom megprobalni!

2020. jún. 10. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!