Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Általános vérvetel után ugye...

Általános vérvetel után ugye nem fogok semmit érezni a vérveszteségtől? Mennem kell utána dolgozni és farasztó nap várható. Kicsit aggódom emiatt. Nem a szúrástól vagy ilyesmitől félek.

Figyelt kérdés

2020. jún. 4. 11:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi bajod.
2020. jún. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, olyan kevés mennyiséget vesznek le, aminek semmi hatása nincs.
2020. jún. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A vérveszteség kb. 1 dl, attól semmi bajod nem lesz. Igyál a megszokottnál kicsivel többet már előtte is, az nem árt.
2020. jún. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Közvetlen utána lehetsz gyenge, van, aki szédül pár percig, mivel éhgyomorra kell menni, vagy eleve nem bírja a tű, vér látványát.

De ha utána leülsz egy pár percre, iszol és eszel, akkor nem lesz gond. Szóval vigyél magaddal innivalót és ennivalót.

2020. jún. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig ájulós voltam, sokszor rosszul is lettem és mindig elkísért valaki, hogy utána össze tudjanak szedni. Na ez a legutóbbi alkalomnál megszakadt. Egyedül kellett mennem, nem ért rá senki és tudatosan "készültem rá" lelkileg. Semmi bajom nem volt. Ittam előtte majdnem 1 liter vizet és utána is ittam sokat, kávéztam, nem voltam rosszul egyáltalán. Engem az "motivált", hogy sietnem kellett másik vizsgálatra, szóval nem értem rá rosszul lenni ... :-D Így nem is volt semmi probléma, elvégezték az ultrahangot is és onnan egyből mentem állásinterjúra :-D Nem szabad ráparázni, hamar túl leszel rajta és megy tovább a nap. :)


26N

2020. jún. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A vértől meg a szúrástól nem leszek rosszul. Az nem zavar egyaltalán. Szerencsére hazhoz jön a nővérke szóval nem kell elkísernie senkinek. Az enmivalót meg kikeszíten előre. Csak a munkanapot tudjam vegigcsinalni szédülés meg rosszillét nélkül. Szédülős vagyok és rá tudok parazni dolgokra. Legutóbb rosszul is lettem a rendelőben mert akkor vérszegeny voltam és megmaradt ez az emlék és vele a félelem.
2020. jún. 4. 14:09
 7/7 A kérdező kommentje:
Na túléltem. Kicsit nyomi vagyok de azért nem vészes :)
2020. jún. 5. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!