Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A családom szerint az anyjegyl...

A családom szerint az anyjegyleszedetés okoz bőrrákot?

Figyelt kérdés
Nagyon sok butaságot kell hallanom tőlük, de folyton szekálnak most az a bajuk hogy a bőrgyógyász javaslatát követve leszedettem az anyjegyem ami el lett kaparva és vérzett is. Azt mondják emiatt lesz majd baj.
2020. jún. 5. 18:59
 1/5 A kérdező kommentje:
Ahelyett hogy inkább egyet értenének abban hogy időben odafigyeltem és megelőztem a bajt. Amúgy így is histológiára küldték. A családomeg azzal vádol hipohonder vagyok holott csak tudatos és nagyon ofafigyelek ők meg szarnak az egészségükre és helyette nekem mondogatnak baromságokat éjjel nappal.
2020. jún. 5. 19:01
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja és mindemelett van egy mellcisztám is amit szintén hipohonderségnek neveznek holott azt is folyton nézetni kell ők nevetnek rajtam hogy hipohonder vagyok holott egy valós probléma van.
2020. jún. 5. 19:03
 3/5 A kérdező kommentje:
Én várom a biopszia eredményét ők meg nevetnek rajtam kb. Utálatosak
2020. jún. 5. 19:05
 4/5 anonim ***** válasza:
20%
Jó, és mi a kérdés?
2020. jún. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha egy anyajeggyel nincs gond, pl. esztetikai okokbol folosleges leszedetni. De amint valtozik az alakja, szine, korvonala stb, muszaj, mert kesobb csak nagyobb baj lesz, az egy picike pont is hamar atteteket kepez. Azonban nagyon ritkan elofordul, hogy ha "megpiszkaljak", (de addig ugy tunik, semmi gond nem volt - pedig mar voltak attetek), akkor baj lesz.

Az, meg hogy kirohognek, hogy te foglalkozol az egeszsegeddel ok meg nem, ne foglalkozz vele. Magyarorszagon nagyon sok ember el magas vernyomassal, cisztaval, stb anelkul, hogy tudna rola, aztan egyszer csak nem birja a szive, es 50-60 eves koraban meghal, mert se nem sportol, se nem eszik normalisan, cserebe eleget stresszel hulyesegeken. Ha pedig idoben felfedeznek es kezelnek, meg elhetne 80-90 eves koraig.

2020. jún. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!