Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Minden éjjel kiver a víz, nem...

Minden éjjel kiver a víz, nem kis mértékben. Ha 18 és fél foknál melegebb van már rosszul vagyok. Délután viszont ráz a hideg, hiába van jó idő. Eléggé leterhel. Vajon hogyan tehetném jobbá a közérzetem? Köszönöm előre is a válaszokat.

Figyelt kérdés

2020. jún. 6. 02:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát nem egyszerű, mindenképpen szakembert kellene felkeresned. Mondanám h keresd fel a háziorvosod de a legtöbb valószínűleg nyugtatót (xanaxot) írna fel amire nagyon könnyen rá szoksz, leszokni viszont annál nehezebb. Ha úgy érzed h még nincs szükség gyógyszere akkor egy jó pszichológust keresnék fel a helyedben. Ha viszont nagyon rosszul érzed magad akkor egy jó pszichiáter kellene. Ha háziorvoshoz vagy pszichiáterhez mész mond el h csak akkor akarsz nyugtatót szedni ha nagyon muszáj és csak ideiglenesen. Ha mindenképp gyógyszer akkor Anti-depresszans kellene neked amit lehet hosszabb tavon is szedni nem úgy mint a xanaxot és társait. Viszont az anti-depik, illetve a szorongás oldók pl. Rexetin csak 1-1,5 hónap után kezdenek el hatni, addig lehet nyugtatót szedni, de csak addig!
2020. jún. 6. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigyed rendben van? Jó lenne egy vizsgálat
2020. jún. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Minden évbe nézik legalább egyszer, és mindig rendben van.
2020. jún. 6. 10:16
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló tüneteim vannak, de én tudom, hogy azért mert bőven benne vagyok a klimaxban a koromnál fogva. Éjjel még télen is bukóra nyitva van az ablak, napközben pedig, főleg délután elég gyakran ráz a hideg. Nekem egyértelműen az ösztrogénszint csökkenése okozza, ami ugyebár a klimax egyik tünete, de előfordulhat bármilyen korban, hogy probléma lesz vele.

Menstruációd rendben van? Hirtelen fogyás, vagy hízás? Alvásproblémák?

2020. jún. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Aludni nem mindig ugyanannyit szoktam. Valamikor 12 órát, valamikor 3-4 et.
2020. jún. 7. 00:01
 6/6 anonim ***** válasza:
1-es, én nem gondolnám, hogy ez neki lelki/idegi alapon van, szóval nem is értem, hogy jönnek ide a nyugtatók meg a pszichológusok.
2020. dec. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!