Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Allergia, nátha vagy koronavirus?

Allergia, nátha vagy koronavirus?

Figyelt kérdés
Fáj a torkom, kapar is egy kicsit tusszogok, viszket az orrom, de csak időszakosan. Van amikor elmúlik, van amikor visszatér. Viszont most fáj a mellkasom meg a hatam is egy kicsit. De lehet már csak bebeszelem a koronavirus téma miatt. Vagy lehet nagyon enyhe tünetekkel is tudogyulladasom? Ugye infarktusra kicsi az esély 20 évesen? Gyenge is vagyok, de most jött meg szóval az lehet ezzel is összefüggésben..
2020. jún. 7. 20:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Korona virusnal szaraz kohoges jelentkezik
2020. jún. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem köhögök egyáltalán, de van olyan érzésem mintha le lenne tapadva valami, mint hurutus köhögésnél, de nem köhögök. Napok óta ez van már, van amikor elmúlik, van amikor visszatér..
2020. jún. 7. 20:44
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Vegyel egy jo furdot, igyal egy meleg teat! allergia is lehet bar akkor taknyoznal, vagy csak sima megfazas, amennyire hulye idojaras van mostanaban kitudja..
2020. jún. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Inkább allergia.
2020. jún. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Allergia, nekem is ez van, gyöngeség+torok kaparás, fájás. Szedj be egy kálcium pezsgőtablettát.
2020. jún. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy Neocitran mindig sokat segít, közérzeten is. Magas paracetamol hatóanyagú. Ajánlom figyelmedbe!

A koronavírusnak nem ezek a tipikus tünetei, de vannak tünetmentes megbetegedések is.

2020. jún. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!