Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért ilyen érzékeny a bőröm?

Miért ilyen érzékeny a bőröm?

Figyelt kérdés

Olyan fura... Az egész testemen csikis vagyok. De nagyon! Aztán még általánosban tapasztaltam, hogy amikor játszottunk a haverokkal "kardosat".

és a fölre tepertek akkor ahogy a mellkasomnak nyomták a szivacskardot nagyon elkezdtem nevetni és nagony csikizett. Pedig cask egy pontnak nyomta neki és egyáltalán nem erősen.. Ez miért van?


Aztán:: Amikor elmúltam 17 elemhettem airsoftozni szentendrére az "új" haverjaimmal fősuliban. Ott tapasztaltam ,hogy borzasztóan fáj, ha eltalálnak még pólón keresztül is. A többiek meg se érezték.

Nem értem!! 20 méterről meglőnek az oldalamon és akárhogy dörzsölöm, meg mozgok nem akar elmúlni a csípő szúró érzés, csak 5-10 perc múlva. A többiek meg vigyorogva mondják, hogy "hit" és kiállnak. Mintha csak kézzel dobták volna nekik az a kis 6mm-es golyót..


Nagyon jó erőben vagyok, már majdnem kockás a hasam, de még nem látszik, csak tapintani lehet... Immunrendszerem is elég jó, nem értem miért érzékenyebb a bőröm a többiekénél...


Ja meg borsózik a hátam és a nyakam, ha ilyen van... szintén alsóban történt, hogy játszottunk az udvaron és amikor földre kerültem, a mellkasomra ült az egyik gyerek és játékból folytogatni kezdett. Egyáltalán nem szorította, csak rátette a kezét. És már attól is úgy felállt a szőr a hátamon és a nyakamon. Meg borsózott a bőr a nyakamon..


2020. jún. 10. 15:14
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!