Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitralis prolapsus-os társaim,...

Mitralis prolapsus-os társaim, titeket megvisel az időjárás?

Figyelt kérdés

Én 31 éves vagyok, és mióta betöltöttem a 30-at rettentően megérzem az időjárás-változást vagy a frontokat. Legalábbis erre tudom fogni a tüneteimet. Ilyenkor szédelgek, néha magasabb a pulzusom, fáj a fejem, néha extrasystoléim vannak.

Ti rátok hogy hat az időjárás?


2020. jún. 11. 08:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Pont ugyan így bár nem tudom ez mennyiben társul a mitralis prolapsushoz nekem is van de sok ember pont ugyan így érzi magát akinek meg nincs. Szedj kálciumit magneziumot 2:1 arqnybqn nekem sokat segített a ritmuszavaron
2020. jún. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem káliumra gondoltál?
2020. jún. 11. 11:11
 3/5 anonim ***** válasza:

Én 32 vagyok és ugyanez.

Sajnos valóban egyre jobban megviseli az embert.

Na de a mostani hirtelen időváltozások se normálisak ám!

A stressz is rátesz egy lapáttal, a hormonok (nőknél) meg ugye az edzettség.

Én miután elkezdtem tekerni, napi 30 percet, kevésbé érzem ezt. Pedig én gyógyszert is szedek még tachikardiára is.

2020. jún. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem, kálciumra!
2020. jún. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én mikor fiatalabb voltam jobban éreztem ( most is csak 21 vagyok, de tizenéves énemre gondolok). Annak tudom be, hogy most egészségesebben élek. Most is néha erős front azért kivált nálam szív fájdalmat, de ennyi. Régen vettem be ilyenkor panangin fortet.
2020. jún. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!