Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan lehet kibírni, ha...

Hogyan lehet kibírni, ha front van, és borult az ég?

Figyelt kérdés
Amikor borult az ég, nincs napsütés, eső, stb van, akkor nagyon fáj a fejem, borzasztó a közérzetem, a rövidnek tervezett délutáni alvásaimból is a nap átalvása lesz, annyira rosszul vagyok, ha rossz az idő. Most jelenleg 16 éves fiú vagyok (októberben leszek 17), a szintén ilyen korú osztálytársaim, illetve a 14 éves öcsém simán kibírja! Meg se látszik rajtuk, hogy nyomná őket az időjárás. Én bezzeg rögtön megérzem, ha front van illetve rossz idő. Szerintetek az osztálytársaim és az öcsém hogyan csinálják, hogy rossz időben is jó a közérzetük? Először azt hittem, hogy a sok kóla (nagyon isszák az osztálytársaim) hatása, de az öcsém ritkán iszik kólát, és mégis bírja! Szerintetek miért van az, hogy csak nekem meg anyámnak fáj ilyenkor a feje? Legalábbis nekem úgy tűnik, hogy mindenki más bírja. Vagy lehetséges, hogy az osztálytársaimnak is ugyanúgy fáj a fejük, csak valahogy képesek tojni rá magasról? De hogyhogy nem alszanak be? Lehet, hogy valami vitamin hiányom van, és ezért érzem meg az időjárást fejfájás és rossz közérzet formájában? Mit tegyek, hogy ne legyek rá érzékeny, hogy csinálják az emberek, hogy nem látszik rajtuk? Nagyon fontos lenne, mert eleve lusta vagyok, így meg aztán végképp nem állapot, hogy már a napokat is átalszom a nyomasztó időjárás miatt!

2020. jún. 14. 19:49
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem ez genetika. szedj 500g C-vitamint, az erősíti az immunrendszered
2020. jún. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Migrénre ad gyogyót a háziorvos.

Átérzem, nekem is ez van, jelenleg is szétdurran a fejem.

2020. jún. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos en is ebben szenvedek, ha jon az idovaltozas rosszul vagyok. En el szoktam menni ilyenkor futni vagy edzeni es ugy feldobodok.
2020. jún. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!