Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez normáis amúgy?

Ez normáis amúgy?

Figyelt kérdés

Szóval...

Már vagy egy hete, hogy nem tudok aludni. Ezt úgy értem, hogy hajnali 1-2 körül tudok csak elaludni. Pedig este nem használok se telefont se gépet se tévét. Volt olyan hogy direkt lefeküdtem 10-kor de nem tudtam elaludni egyszerűen. De volt olyan időszakom is, hogy 1 hónapig minden áldott nap, felébredtem 3 óra körül. De tényleg. Minden nap. EZ jelent valamit? De főleg arra lennék kíváncsi, hogy az baj-e, hogy csak 1-2 körül tudok elaludni? Ha igen, mit tegyek ellene?



2020. jún. 17. 12:32
 1/2 anonim ***** válasza:
57%
Mennyire fáradsz el egy nap? Ha nem fárasztod le magad, nem mozogsz, a szervezeted, agyad nincs igénybe véve, akkor feleslegesnek tartja az alvást, mert elég kipihent.
2020. jún. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Eléggé elfáradok. Minden nap 1-2 órát zenélek kb 6 fele. Délelőtt meg mindig úszok vagy biciklizek
2020. jún. 17. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!