Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Folyamatosan szédelgek,ilyen...

Folyamatosan szédelgek,ilyen bizonytalanság jellegű,ez lehet az oka?

Figyelt kérdés
Kb. 3 hónapja kezdődött az egész egy ilyen gumi abroncs szórító jellegű fejfájással,majd később elkezdtem szédelegni,de ilyen alig észrevehető nem szokásos módon,majd elkezdett a fülem sípolni,aztán az állkapcsom is irgalmatlanul fájt,ezek a tünetek azóta alábbhagytak,a fejfájás szinte teljesen elmúlt,a fülsípolás,bizonytalanság érzés megmaradt,az állkapocs fájdalom néha-néha kevésbé intenzíven visszatér.Az lenne a kérdésem,hogy lehet ez mind a hanyag tartásom,mindig is rossz tartásom volt gyenge izomzattal, vérnyomásom valahol a normális és az alacsony között mozog,vitaminokat szedek és ezek zöldséget-gyümölcsöt.Azt még hozzá kell tegyem,hogy a tarkómnál érzek ilyen kellemetlen érzést,mintha húznának vagy nem tudom és mintha onnan eredne ez a szédelgés.Illetve este szoktam csikorgatni a fogam.

2020. jún. 20. 12:35
 1/2 A kérdező kommentje:
Azt hozzá kell tegyem,hogy voltam fül-orr gégeszeten,azt mondta a fülem nem beteg.
2020. jún. 20. 12:40
 2/2 anonim válasza:
Szia! Nekem is voltak szédüléses panaszaim, elég komolyak. Azt hittem, a kolléganők készítettek ki a melóhelyen, mert borzalmasan éreztem köztük magam. Szorongtam, szédültem, minden bajom volt. Kiderült az ok: a 38-40 fokos kánikulai napokban mindössze 2-5 órákat aludtam. intenzív aerobic órákra jártam, a szervezetemet túlterheltem a kipihenetlenség és kialvatlanság dacára is. Mindössze alig 1-1,5 liter vizet ittam naponta. Amint vége lett a forróságnak, többet pihentem , több vizet ittam, elmúltak a problémák, tetejében még munkahelyet is változtattam jóval több fizetésért. Minden rendeződött, a szédülést egyszerűen elfújta a szél! Tehát sok oka van a szédülésnek: a szervezet jelez, nem vagy jó helyen, dehidratált vagy és krónikusan elfáradtál. Tök mindegy, hány éves vagy. A szervezet jelez, figyelni kell a jelekre.
febr. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!