Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az időjárástól van, vagy...

Az időjárástól van, vagy inkább más oka lehet?

Figyelt kérdés
Az elmúlt hetekben rettenetesen enervált, lehangolt, kedvetlen voltam. Kíváncsi vagyok, hogy a fura időjárás volt rám ilyen hatással, vagy máshol keressem az okot. Ti hogy éreztétek magatokat?
2020. jún. 21. 11:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Mondhatnám örülj, hogy csak ennyi. Fejfájás, migrén, izületi fájdalmak, alvászavar...mindenki ezekre panaszkodik,
2020. jún. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Egyetértek az 1-essel. Hetek óta nem alszom, fáj a fejem és senki nem tud felvidítanixd

Minden mozdulatom fáj, szóval igen az időjárás..

2020. jún. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Valószínüleg. A napokban én is fáradt vagyok, kedvtelen, illetve eléggé fájnak a lábaim is.
2020. jún. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ilyen időben én is mindig lehangolt vagyok. Ha a szél is fúj, főleg ha ennyire akkor meg olyan ingerült hogy csak na. Ha nem lenne kutyám ki se jönnék az ágyból egész nap.
2020. jún. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Időjárás. Egész nap félhomály van, az ember csak aludna. De ha mégis kimegy a szabadba, akkor vagy bőrig ázik, vagy agyoncsapja a villám.
2020. jún. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze, az időjárástól van. Hiszen sötét, esős, őszi időjárás van! Én is aludnék mindig, fáradt vagyok, nincs kedvem sem erőm semmihez.
2020. jún. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!