Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Voltál már rosszul amiatt,...

Voltál már rosszul amiatt, hogy sokáig visszatartottad a székletet?

Figyelt kérdés

Rosszullét alatt ilyenekre gondolok, hogy hányinger, szédülés, étvágytalanság, gyengeség..


Én ha sokáig visszatartom mindig ez van és nem tudom hogy normális-e?



2020. jún. 30. 14:19
 1/6 anonim ***** válasza:
33%
Tini koromban volt. Az akkori barátnőmnél voltam 2 napot és gátlásos voltam és nem mentem el náluk wc-re. Lehangolt voltam, kedvetlen, és fájt a hasam. Így visszagondolva jó ülye voltam, de 16 évesen csinál ostobaságokat az ember.
2020. jún. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
23%
Persze, baba korom óta ez van, akkor mindig kúpot kaptam, mert szinte csak hetente egyszer tojtam. Csodálom, hogy nem lett nagyobb bajom, mert nem rémlik, hogy kisgyerek koromban elvittek volna vele orvoshoz. Mondjuk ehhez az is hozzájárult, hogy egyszerűen sosem akartam enni, nem volt nagy étvágyam, nagyon sovány voltam. Tini koromra normális mennyiségeket ettem, és végre normális lett a súlyom, de még így is előfordul, hogy valami miatt kihagyok 2 napot. Olyankor kicsit rosszul vagyok, kb. mint amit leírtál, de nem vészes. Amúgy miért tartod vissza?
2020. jún. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
2 nap után már szenvedsz és fáj a hasad? Én kb 10 naponta nagywc-zek. Ha székrekedésem van, azt is kb úgy veszem észre, hogy hoppá már két hete nem kakiltam 😂 tudom, nem válaszoltam a kérdésedre, bocsi.
2020. jún. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak suliidőben szoktam, mert olyankor nehézkes elmenni, szünetben nincs sok idő, órán kikéredzkedni is necces, mert a tanár utánam küld valakit ha sokáig vagyok, aztán tuti az lenne a téma egész nap hogy én kimentem wczni... Próbálok mindig vagy reggel vagy este elmenni, de van hogy napközben így is rámjön az inger és olyankor sokszor rosszul érzem magam amíg haza nem érek és ürítek.
2020. jún. 30. 14:45
 5/6 A kérdező kommentje:
3-asnak: hát igen, különbözőek vagyunk, van aki napi 3x megy, van aki hetente, stb..😅 bár nem tudom ezek mennyire normális intervallumok.
2020. jún. 30. 14:46
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Ohh, így megértem, velem is ugyanez van. :/

#2 voltam.

2020. jún. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!