Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mekkora a valószínűsége hogy...

Mekkora a valószínűsége hogy bajom lesz hogyha megcsípett egy Tigrisszunyog?

Figyelt kérdés
Tegnap több is volt Budapesten a kertünkbe. Először nem tudtam hogy az az le fényképeztem hogy milyen érdekesen néz ki és később a neten láttam hogy ez bizony tigrisszunyog volt.. hála Istennek eddig jól vagyok de nagyon félek, bár azt mondjàk Magyarországon kevés ami fertőzött ...
2020. júl. 5. 12:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Figyeld a csípést, de nem minden szúnyog fertőzött szerencsére. Akkor van gond,ha bedagad a helye, nagyon vörös, fájdalmas. Csípés helyén viszketés, pici púp az természetes.
2020. júl. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem minden csipesem ilyen hetek óta.. veralafutasos nagy piros.. de más gondom nem lett tőlük ..
2020. júl. 5. 13:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Engem is csípett ma meg Tatabányán. Semmi tünetem nincs, még annyi sem, mint amikor sima szúnyog csíp meg.
2020. júl. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!