Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 72 órával ezelőtt összetörtem...

72 órával ezelőtt összetörtem egy higanymentes lazmerot. Ha mérgezés lenne, már kijott volna?

Figyelt kérdés
Elvileg Gallium volt benne. Sajnos órákkal később vettem észre hogy leesett és össze törött. AZt mondjak a higany sokkal veszélyesebb, meg már eltelt 72 óra de ma nem érzem jól magam. (Talán a frontok?)amúgy is nagyon aggódós vagyok sajna.
2020. júl. 18. 13:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy higany lázmérő volt az, maximum ha egy 20-30 éves lázmérőről beszélünk.


Ha papírkendővel összeszedted a földről akkor utána még kénporral le kell szórni, hogy semlegesítse.


Amúgy meg ilyen gyorsan nem alakulnának ki tünetek. A higany sokáig oldódik és hosszú távon okoz tüneteket.

2020. júl. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De, mint a kérdés címében írtam, ez higanymentes volt.
2020. júl. 18. 17:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Jaaa.... Valóban. Én néztem félre. :) Akkor viszont semmi bajod nem lesz tőle.
2020. júl. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!