Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hasmenés után erős gyomor...

Hasmenés után erős gyomor görcs mitől van ?

Figyelt kérdés

Ma nagyon ment a hasam (szó szerint mint a viz). És mostanra már annyira görcsöl a gyomrom hogy allni nem bírok.

Ma ettem egy kis gabonapelyhet reggel,aztán egy kis nasit, ebedre grízes tésztát. Most hogy nagyon.gorcsol a gyomrom gyümölcs levest probaltam enni de mire kiszedtem az ételt le kellett ülnöm mert annyira fájt. Ha egy nagyobb levegőt veszek akkor is nagyon belenyilall. Mitől van ez és mit tegyek ellene. Már sírtam is annyira fáj.



2020. júl. 19. 18:04
 1/6 anonim ***** válasza:

1.gyulladas miatt. Megterheli a szervezetet.

2.so és víz hiány miatt. Ha nem leszel jobban lehet infuzio rá lenne szukseged nehogy nagyobb baj legyen!

2020. júl. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Diéta! Krumpli, ropi víz, tea. Amiket eszel nem jók.
2020. júl. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Előbb megpróbálhatsz orális rehidráló folyadékot inni. Ez egy olyan spéci ital, ami a hasmenés-hányás miatt elvesztett sókat hivatott pótolni. Ha a vizet kihányod, ez még lehet, hogy benned marad. Patikában lehet venni. Az íze sz@r, arra készülj fel, de tényleg segít. Érdemes behűtve inni, úgy nem annyira rossz.
2020. júl. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Megmértem a lázam és 37,7.
2020. júl. 19. 18:33
 5/6 A kérdező kommentje:
És vettem be nospát
2020. júl. 19. 18:33
 6/6 anonim válasza:
37,7 az nem láz.
2020. júl. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!