Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tegnap belerepült valami az...

Tegnap belerepült valami az orromba, és akár hogy próbáltam kifújni, vagy vízzel kiöblögetni, még mindig fáj az orrom. Mit lehet tenni ilyen esetben? Menjek vele fül-orr-gégészhez?

Figyelt kérdés
2020. júl. 21. 20:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Legyszi menj el ful orr gegeszhez!

Ne hagyd hogy elfajuljon, foleg, ha faj. Sajnos otthon semmit nem fogsz tudni tenni.

Jobbulast!

2020. júl. 22. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szerintem menj el!

Nekem a fülem nagyon fájt, annyira, hogy sírtam, folyton fogtam, bevolt kötve a fejem. Nem lett jobb. Egyszer aztán addig fajult a dolog, hogy szüleim elvittek orvoshoz, megvizsgálta. Felírt fülcseppet. Kiváltottuk. Annyira rossz volt a fülem, hogy Anyum ❤️ magához szorítva ölelt, és nyugtatott, hogy nem lesz semmi baj. Aznap este először mikor cseppentettünk, a fülem teli volt valami folyadékkal ami a fülemben volt, és mikor felültem az összes rámfolyt. Egy kis pohárnyi. Utána hetek múlva mikor már csak annyira fájt, amit kibírtam, nem hallottam arra a fülemre. Csak nagyon kicsit. Szerencsére utána ez elmúlt 2/3 hónap alatt. Elég sokáig tartott. Azóta sem tudjuk mitől lehetett. Szóval ha nem akarod, hogy odáig fajuljanak nálad is a dolgok, mint az én fülemnél, akkor most menj el!!!

Jobbulást, szorítok❤️

2020. aug. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!