Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Úristen mi a gond a szívemmel???!

Úristen mi a gond a szívemmel???!

Figyelt kérdés
Pár másodpercre elkezd össze vissza verni, bedobban hármat, utána meg megy tovább. Ez napi szinten kb 3-szor van jelen! 16 éves vagyok, meg fogok halni ebben? Mondjuk olyan lelki állapotban vagyok hogy igazából nem is érdekelne ha meghalnék.

2020. júl. 27. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván nem akarsz meghalni, különben annyira sem érdekelne, hogy kérdést írj ki róla, és nem lennél megijedve miatta.

Valószínűleg ártalmatlan extrasystolé, de biztosat csak orvos tud mondani.

2020. júl. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ártalmatlan, de ha aggódsz, akkor ne hagyd annyiban, legalább a házi- vagy gyerekorvosoddal beszélj róla. Nem stresszelsz amúgy többet mostanában? Attól például előjöhet.
2020. júl. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, extraszisztole, olvass utana. Artalmatlan, stressztol van. Csak hosszu tavon nagyon sok okoz karosodast.

Nekem 19 eves egeszseges, vekony lanykent volt eloszor, es huszonevesen szeriaban. Nekem a Xanax segitett.

2020. júl. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De sok a stressz az eletemben, azert irtam hogy az se erdekelne ha meghalnek. Nem fogok semmit reszletezni, annyit hogy az elet igazsagtalan. Na de annyira mint az en esetemben hogy meg tudnam magamat olni na mindegy. A legjobb baratommal nottem fel, tervesztuk a jovot mindent, most meg az apja osszeallt egy milliomos vallalkozo novel es koltoznek el kulfoldre... minden romba dolt, neki fenyuzo elete lesz en meg itt rohadok meg.
2020. júl. 27. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!