Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ég a gyomrom. Tennivalók?

Ég a gyomrom. Tennivalók?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy borzasztó gyomorégésre keltem ma, és hozzá társult az a savas, iszonyú rossz ízű böfögés. Nem szokott ez gyakran előfordulni, általában nem is tart fél-1 napnál tovább, viszont olyankor nagyon a padlón vagyok. Mit egyek, mit tehetnék, hogy gyorsan elmúljon? Nagyon sok dolgom lenne ma.

2020. aug. 4. 05:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Irány a patika savlekötőért.
2020. aug. 4. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

reflux

Savlekötőt csak receptre adnak, javaslom a Pantoprazol 20mg-ot az egy jó savlekötő

Javaslom még a recept nélküli Rennie szopogató tablettát hatáosan megszünteti a refluxot meg vegyél mikrós pattogatott kukoricát és edd azt, az is felszívja a gyomorsavat

Ha este vacsorázol akkor mindig könnyű fűszermentes vacsora legyen meg amikor alszol akkor polcold fel a párnád magasra hogy a sav ne tudjon feljönni a gyomorból

2020. aug. 4. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Rennie. Nekem nagyon hamar segíteni szokott. Jobbulást!
2020. aug. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, már jobb mint volt.
2020. aug. 4. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!