Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Sírok egesz nap, hogyan...

Sírok egesz nap, hogyan nyugodjak meg?

Figyelt kérdés

A parom miatt egesz nap sirok. Van hogy kicsit abbahagyom, de utana megint egy sirógörcs. Hogyan nyugodjak meg?

Ezt mar nem bírom.



2020. aug. 4. 12:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi történt?Sportoljd egy nagyot az segit.
2020. aug. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 striga ***** válasza:
100%
Ha miatta sírsz, nem lenne egyszerűbb úgy megnyugodni, hogy el hagyod? Nekem is volt ilyen kapcsolatom, folyton sírtam miatta. Nem egészséges, azt hittem végig, hogy velem van a baj. Az ő legjobb barátja mondta, hogy hülyét csinálok magamból, inkább szakítsak. Rá hallgattam és utána már nem aludtam el minden este bőgve. Az ilyen nem érdemel meg téged.
2020. aug. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Bővebben?

Miért sírsz,mit csibált a párod?

2020. aug. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kérdező: hasznos lenne tudni, hogy ez a napi sírás miből adódik.

#2: lehet, hogy a te esetedben nem veled volt a baj, de nem minden esetben kizárható a tény, hogy magunkban kell elsősorban rendet tenni, mielőtt jogosan a másikat hibáztatnánk.

Párom (nő) folyton azzal cseszeget, hogy nem figyelek rá, nem értem meg a problémáját, nem tudunk beszélgetni, nincsenek konkrét céljaim, szar a munkahelyem (ahol amúgy átlagfizetésem van, és örülök, hogy van munkám), mert nem tudom eltartani ha lesz gyerek, stb.

Mindezt amellett, hogy az ő 'tökéletessége' kimerül annyiban, hogy hétköznap munka után már nem mozdul meg, boltba én járok, a háztáji feladatok nagy részét egyedül végzem a teregetésen, szennyes válogatáson és felmosáson kívül (néha el is mosogat nagy kínlódva), maga után sosem pakol el semmit, csak amikor már nem lehet kettőt lépni a lakásban, halogatja a fontos dolgait, elhanyagolja magát (egészségügyi téren is), de nekem persze legyenek céljaim. Ja, és amúgy főzni nem szoktunk, mert mindketten megoldjuk magunknak az evést, de ha nem így lenne, az is rám maradna, mert nem tud főzni, és nem is hajlandó megtanulni.

2020. aug. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kétségbe esésedben sírsz hogy hogyan lesz tovább.

Magyar népdalban a vigasz hallgasd meg ezt https://www.youtube.com/watch?v=EZp7PdcPhug&list=RDM6Y5CQshP..

2020. aug. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi de ez egy elég hülye kérdés mivel nem tudjuk meghalt a párod, halálos beteg, lehagyott, megcsalt, elköltözött külföldre, mimden nap laposra ver, vagy olyan szép és jó minden hogy csak sírni lehet a boldogságtól? Nem mindegy.
2020. aug. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet olyan fontos, ha a kérdező azóta sem jelentkezett.
2020. aug. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!