Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fiatal felnőttek, ti dolgoztok...

Fiatal felnőttek, ti dolgoztok betegen is?

Figyelt kérdés
Főleg olyanok véleménye érdekelne, akik nemrég dolgoznak, és persze mostmár, nem úgy mint a suliban persze, menni kell betegen is. Ti amikor először lettetek benn betegek, gondolkodtatok rajta, hogy kiírassátok magatokat vagy mentetek betegen is dolgozni?

2020. aug. 5. 13:02
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
69%
Én akkor is beteget jelentettem ha nem volt semmi bajom. Gyűlöltem azt a helyet, és a szabadságot se adták ki.
2020. aug. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Ha nincs fertőző betegségem bemegyek. Nekem lelkiismeret furdalasom lenne ha minden aprosagert otthon maradnék.

Ha elrontom a gyomrom akkor is inkább csak beveszek pár gyogyszert és megyek .

Szerintem ez a te lelkiismereteden múlik és hogy milyen munkád van.

Az elején ha nem reg vettek fel egyaltalan nem ajánlom hogy rögtön betegszabira menj.

2020. aug. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Pl náthával
2020. aug. 5. 13:20
 4/24 anonim ***** válasza:
61%
En mivel ruhellem a munkahelyem, csomoszor tavolmaradok kamu tappenzes papirral. A dokimnak csak szolok h irjon ki, kiir, meg se kerdezi mi bajom, a munkahelyemen meg le se sz*rják, van helyettem más.
2020. aug. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
77%
En egyedül akkor nem mentem be, mikor olyan súlyos lett a probléma hogy kórházba kerültem, de a hosszabb kezelést ott se vállaltam be mert féltem h kirugnak. előtte nem volt olyan betegség ami miatt otthon maradtam volna....próbáltam ezerrel leplezni. Bármilyen jo munkahelyem volt, azért sehol se díjazták ha beteg vagy és en úgy láttam mindig ott volt a kérdőjel h vajon tényleg beteg vagy csak lóg az illető...úgyhogy fiatalként azért nehéz, hiába mondják h ne fertőzd le a munkatársai D, nyilván gxakran mosok kezet és nem köhög az arcukba, igyekszem távolságot tartani, de pályakezdőként nem vet rám jo fényt a betegség...
2020. aug. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Pl náthát nehéz leplezni
2020. aug. 5. 14:40
 7/24 anonim ***** válasza:
35%

Én egy kis nathaval biztosan nem maradnék otthon ( Ez is a kevésbé súlyos kategoria a betegsegek közül....lol)

Vegyel be c vitamint coldrex tablettát forró test igyál meg mézet és

Csókolom 2 nap alatt lábon kijárod!

De ha szerinted a nátha ennyire súlyos akkor inkább maradj otthon

2020. aug. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
7-es akkor te is sokszor bejársz náthásan?
2020. aug. 5. 15:27
 9/24 anonim ***** válasza:
53%
Mint ahogy az előbb leírtam lábon kijarom 2 nap alatt csak nyomd a vitaminokat meg az immunerositoket és a coldrex tabletatt... de mondom ha teged ennyire leteríti egy nátha hogy nem bírsz menni akkor maradj otthon
2020. aug. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
68%
Milyen jó, hogy dolgozhatok itthonról. Akár ágyba vihetem a laptopot.
2020. aug. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!