Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Napok óta szédülök,időnként...

Róbert dávid kérdése:

Napok óta szédülök,időnként ájulás érzésem van mitől van?

Figyelt kérdés
tehát mint írtam tegnap este úgy elkezdtem szédülni hogy muszály volt az ágyba befeküdnöm. ha állva maradtam volna szerintem össze is estem volna kitudja.de szedek gyógyszereket is pszchiátriai szereket. tegnap véletlen dubla adagot vettem be a Seroquel XR ből.ezeket szedem mellete: Scippa,Rivotril,Amitrex. Mielött mondanátok hogy hagyjam el a gyógyszereket nemjó ötlet komolyabb bajokra szedem. Nemtudom hogy a dupla adag seroquel től volt e vagy sem. Lehet ez a meleg megvisel és attól szédelgek? Dohányzom is,sokat. kávézni is szoktam 1 nap 2-3 at megiszom.29/F

2020. aug. 6. 18:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Megválaszoltad magadnak szerintem, a dupla adag mégis csak dupla adag simán lehet az okozta. Plusz vedd figyelembe, hogy baromi nagy front van most tegnap sokkal hűvösebb volt, most megint kánikula nagyon hülye idő van, ingadozhat a vérnyomás ilyenkor.
2020. aug. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Seroqueltől lehet szédülni, ha többet veszel be. Én egyszer el is ájultam.
2020. aug. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!