Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Dudor az áll alatt? Mi lehet?

Dudor az áll alatt? Mi lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Volt már nektek hasonló arcon/bárhol? Szerintem felületi dolog, mert ha megsimítom fáj, mint egy patti. Viszketni nem viszket, tegnap este vettem észre a tokarésznél van, de csak egyik oldalt. Bekentem estére aloe veraval.

Van ilyen giga pattanás? Vagy ezt nevezik cisztás pattanásnak? Sose volt ilyenem. Nem piros különösebben csak a dudor van ott.



2020. aug. 7. 10:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia

Igen ez egy giga pattanás lesz valószínű (: úgy hívják bőr alatti pattanás, mikor nem jön a felszínre és körülötte bekeményedik a bőr akár több centire. Ha húzódik, feszül és simításra fáj akkor szerintem ez lesz az. Ne nyomkodd, ne tapogasd, tiszta kézzel kend be az aloeval továbbra is, az lehet leviszi, de magétól el fog tűnni. Anyumnak volt ilyene a füle mellett egyszer napokig tartott mire látszott a közepe, csak egy dudor volt neki is.

2020. aug. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!