Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A koronavírus teszt fáj?

A koronavírus teszt fáj?

Figyelt kérdés

2020. aug. 10. 13:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Mint egy vérvétel.
2020. aug. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A PCR tesztet nem vérből nézik, hanem torokból meg orrból, kedves első.

Kérdező: fájdalmasnak nem mondanám, de az orrbedugós téma iszonyatosan kellemetlen.

2020. aug. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kellemetlen, de 10 másodpercig kibírható.

[link]

2020. aug. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Az attól függ hogy mekkora beöntést adnak előtte.
2020. aug. 13. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hat nekem az orromban kifejezetten fájt. Előszőr a jobb orrlukamból probálta levenni a mintat majd miutan az orrlukam nagyon szuk igy feladta es jott a bal orrlukam kínzása. Ott mar hataruotabb volt es en is felszivtqm magam. Tunderi volt aki csinalta,de igenis fajt
2021. márc. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Gondolom már rég túl vagy rajta, de azért leírom.


Nekem ma reggel csinálták, rögtön kétszer egymás után mivel az első gyorsteszt negatív lett, így kellett a PCR-hoz is minta. Nagyon ráparáztam, de nem kellett volna. Simán kibírható. Nem egy kellemes érzés, ezt szerintem senki nem vitatja.


A legjobban ahhoz tudom hasonlítani, mintha iszonyat mennyiségű tormát tennél a szádba egyszerre és tudod olyankor az orrodban is megérzed azt a furcsa szorító, égető érzést. Ezt az érzést kombináld azzal mint amikor kicsit mélyebbre megy az orrspray mint kéne, és szerintem nagyjából megkapod a választ. Persze mindenkinek más, mind a biológia felépítés miatt mind pedig amiatt, hogy mindenki máshol húzza meg a határt a kellemetlen és a fájdalmas között.


Egy szó mint száz, szerintem egy vérvételnél egyáltalán nem rosszabb.

2021. ápr. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már túl vagyok rajta. Kicsit szúrt utána az orrom belül és hapciztam utána.
2021. ápr. 22. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!