Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lágy széklet probléma?

Lágy széklet probléma?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Voltam már vagy egy hónapja a problémával orvosomnál. Nincs hasmenésem, napi egyszer székelek, de az viszont lágy állagú. Ha már regalább henger, annak örülök mert ugye elvileg az az egészséges ha úgy lágyabb, de van hogy - bocsánat nem tudom hogy írni - de maszlagos.

Voltunk intolerancia IgG teszten tej pozitív, arra diétázom és igyekszem nem véteni hibát. Eleinte jó volt pár hétig de most megint napok óta ilyen..


Étkezéstől lenne ilyen lágy? Mitől lehetne szilárdabb? Volt itt valaki hasonló gondban?



2020. aug. 15. 10:30
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Egyél egy kevés szenet!
2020. aug. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem stresszelsz sokat azon, hogy mi bajod lehet? A stressz magában is felgyorsult bélmozgást okoz. Szerintem már csak ezért is beszélj egy gasztróssal hogy ő mit gondol, járjatok a végére. Lehet ibs-ed van a stressztől és addig nem múlik, míg meg nem tudod hogy nincs baj.
2020. aug. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A lágy széklet a vastagbél érintettségére utal.
2020. aug. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
En csak tervezem a kivizsgaltatast. De az a tapasztalatom, hogy hatarozottan osszeadodik egy valos problema es az idegek. Mivel zavar, es aggaszt a lagy szeklet, amit valoban bizonyos dolgok valtottak ki, mikor elore felek tole, szerintem tudat alatt tul koran csinalok magamnak szekelesi ingert, es akkor lagy. Miutan mindig utazas, temetes, idore menes elott tortent, lett gyanus. Ha sikerult az elso apro hasi ingert nem panikszeruen surgetove tenni, es megsem mentem vecere, utana mindig teljesen szilard lett, orakkal kesobb.
2020. aug. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
Úristen ugyanez van velem, mint veled #4. Nem tudtam létezhet-e ilyen, de érzem az ingert délelőtt szinte félve hogy mi lenne ha kimennék, mert nem lenne szilárd.. Várok késő délutánig/estig és formált a széklet. Ez akkor idegi alapon lenne?
2020. aug. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nekem is ugyanez van :D

Ma, illetve tegnap kitoltam 5 óra körülre mentem el és normális széklet volt. érdekes.

Lehet az székelési inger ritmusa borult fel?

2020. aug. 17. 18:37
 7/7 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem, kerdezo, az utolso kerdesed a kulcs. Hosszas tapasztalataim alapjan.
2020. aug. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!