Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Minden nap rámtörő alváshullám...

Minden nap rámtörő alváshullámok ellen mit lehet kezdeni? Hirtelen olyan álmos leszek,hogy úgy érzem azonnal elalszom. Koffeinen kívül mi segíthet ezen?

Figyelt kérdés
Már mindenféle vitamint szedek/szedtem. Eddig nem aludtam jól éjjel de most 2 napja sikerült 8 órát egyhuzamban de mégis fárad/álmos vagyok. Egészségesen táplálkozom. A vérnyomásom alacsony de ennyire azért régebben úgy emlékszem nem volt rossz a helyzet. Vérképem teljesen jó csak pici vérszegénység van de sokat javult az is az elmúlt időben és szedem rá a vasat.

2020. aug. 26. 12:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Méred a vércukrod kaja után? Igaz, azt írtad, egészségesen eszel, de a gyümölcs is egészséges, mégis nagyon megdobja a vércukrot és álmos lesz utána, aki érzékeny rá.

Ha eddig rosszul aludtál, akkor 2 nap alatt ezt nem lehet kipihenni, több idő kell neki. Én is rosszul alszom, mert nekem ez a nyári hőmérséklet meleg, télen tudok igazán jókat aludni, tehát nyáron sokkal álmosabb vagyok napközben.

2020. aug. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sztressz miatt aludtam rosszul meg persze a meleg is. Igen sokszor mérem a cukrom és normális mindig. Nem is eszem cukros ételeket, gyümit is keveset.
2020. aug. 26. 12:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Velem amikor ez volt, tényleg kidőltem percekre, akár munka közben is, fejemet az asztalra hajtva. Mondjuk nekem volt mellé erős hajhullás is, így kicsit könnyebb volt megtalálni az okát, de azért így is eltartott egy darabig, mire megfelelő irányt vettek a vizsgálatok. Kiderült, hogy pajzsmirigy-alulműködés okozta. A gyógyszer gyorsan helyrerakott szerencsére.
2020. aug. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem is hullik a hajam. De nézték a pajzsmirigyet is. Teljesen normális volt.
2020. aug. 26. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!