Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Le lehet szokni úgyis az...

Le lehet szokni úgyis az orrspray-ről ha csak estére fújok be?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Kb 1-1,5éve használok orrspray-t (Xilomare) folyamatos orrdugulás miatt, az utóbbi időben kiderült, hogy egy hatalmas fogciszta okozta mindezt, ami az orralapot is érintette, de nemrég megműtöttek és azt tanácsolták, hogy egy ideig nyugodtan használhatom tovább az spray-t mert hamarabb tisztul az arcüregem is.

Viszont szerintem már teljesen hozzá szokott a nyálkahártyám és azért dugul be állandóan. Eddig naponta többször is be kellett fújnom, tegnap óta viszont eldöntöttem nem használom tovább.

Azóta nagyon szenvedek, nappal kicsit jobb, van hogy kidugul, de az este szörnyű, sokszor felkelek,forgolódom, a torkom már kapar, ki van szàradva.

A kérdésem pedig az, hogy ha csak estére fújnék be 1-1-et attól még le tudok róla szokni? Vagy ne használjam és hamarosan sokkal jobb lesz? De hány nap még amíg elkezd magától helyrejönni?



2020. aug. 28. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2020. aug. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én 5-6 hónapig használtam folyamatosan orrsprayt és úgy hagytam abba, hogy egyik napról a másikra, merthogy elfogyott és nem vettem. Az első hét elég rossz volt nekem is, én sós vizet próbáltam felszipkázni, nagyon sokat nem segített. Nekem nem volt semmilyen betegségem tőle. Egyébként nem tudom miért de ha bal oldalamra fordulok és úgy alszom akkor kitisztul az orrom, legalábbis sokkal jobb. Már úgy 3 hónapja nem is használtam orrsprayt.
2020. aug. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 🙂
2020. aug. 28. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!