Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit lehet ez ellen tenni?...

Mit lehet ez ellen tenni? Hogy oldanátok meg? Eddig nem nagyon zavart a járvány. A 2 hónapos home officét a kijárási korlátozással kifejezetten élveztem, aztán betartottam a védelmi intézkedéseket és a kis esetszám miatt nem éreztem magam veszélyben.

Figyelt kérdés
De ez a mai nappal megváltozott. És az én lelki állapotom is mert munkahelyen nincsenek védelmi intézkedések. Senki nem hord maszkot, külföldről most jöttek vissza sokan és pont most olyan programokat írtak ki kötelező jelleggel mint oktatások, megbeszélések, kötelező orvosi vizsgálat mind kis szűk helyiségekben ahol sokan leszünk összezárva. Lehet ez ellen valamit tenni azon kívűl hogy én egyedül felveszem a maszkot a többiek meg kinéznek emiatt? Veszélyeztetett vagyok és nem akarok visszakerülni a kórházba. ;(

2020. aug. 30. 12:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Szar a munkahelyed röviden.

Nálunk is vannak oktatások,de online. Maszk is fertőtlenítők stb.

Te magadnak tedd meg amit tudsz.

2020. aug. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Fertőtlenítő van kitéve és ennyi. Azt is kb hárman használjuk. :( szörnyű.
2020. aug. 30. 12:20
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Te fertőtlenítsd le a kezed, vegyél fel maszkot és ülj távol a többiektől.
2020. aug. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem normális munkahely. Jobb helyeken, mint pl nálunk, irodistak mind home officban, online meetingek, akiknek muszáj bemenni azoknak kötelező maszk, belépéskor lázmérés.


Ilyen egy felelős munkáltató.

2020. aug. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Egyet értek utolsó. Fel fogok venni maszkot, de sajnos távol ülni egy kicsi ablaktalan teremben lehetetlen a többiektől :( Nagyon remélem, hogy a friss adatok alapján elgondolkoznak és lépnek holnap. pl én egyedül vagyok szerencsére az irodámban ami nagy szerencse, de hiába írtam ki az ajtóra, hogy csak maszkban jöjjenek be, eddig 1 ember tisztelt meg vele. Senki más, simán bejönnek taknyosan is. :( Tehetetlen az ember. :(
2020. aug. 30. 14:38
 6/15 anonim ***** válasza:
Munkahely váltás? Nem opció?
2020. aug. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
most? :) Pont azon a területen ahol dolgozom esélytelen a járvány miatt. Még örülhetek hogy egyedül vagyok egy irodában nem egy 10 fősben kell ülnöm .
2020. aug. 30. 14:59
 8/15 anonim ***** válasza:
Te tudod...
2020. aug. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Igen tudom sajnos. Ráadásul máshol sincs garancia nagyobb védelemre. Ahogy látom az emberek többségét egyáltalán nem érdekli a járvány sehol. :(
2020. aug. 30. 17:07
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nagyon sokan elbagatelizálják. Óriási hiba. :(
2020. aug. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!