Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Van ilyen? Idegesség, stressz,...

Van ilyen? Idegesség, stressz, pánik miatt légszomj, nehézlégzés?

Figyelt kérdés
Mostanában nagyon ideges vagyok, sok a stressz. Pánik beteg voltam régen. Lehet a stressz miatt légszomj? Olyan, mintha nem tudnék mélyen átlélegezni. Akkor sikerül, ha nagyot sóhajtok. Ez idegtől lehet? Vagy mitől? Szív miatt ki voltam vizsgálva, extraszisztolé szokott lenni, és enyhe mitrális prolapsus is van, de ezekről már 30.éve tudok! Most ez miatt pánikolok? Néha segít fél frontin?

2020. szept. 4. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg pánik, a frontin segíthet, ha neked lett felírva.
2020. szept. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van ilyen. Ez a pánikbetegség. A Frontin segíthet.
2020. szept. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Lehet attól is van, hogy most nem dolgozom? Apumat ápolom itthon, és már kezdek be dilizni. Nekem a munka igazi terápia volt,akkor nem volt bajom.
2020. szept. 4. 12:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindig van egy kiváló ok, ami kapcsán kialakul. Kitartás neked, én is ápoltam sokáig a mamámat!
2020. szept. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Nem könnyű apukámmal, 90.éves. Egy aranyos kedves ember volt, most meg öregségére semmi nem jó neki, az ember kiteszi a szívét-lelkét, mégis elégedetlen sajnos.
2020. szept. 4. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!