Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kedd óta tartó részegséghez...

Kedd óta tartó részegséghez hasonló szédüléssel küzdök, ami hirtelen jött elő, vajon mi okozhatja?

Figyelt kérdés

Nem fáj sehol, bár tavalytól néha folyik mindkét fülem. A háziorvos elküldött egy sor vizsgálatra.

A fül felelős az egyensúlyérzékért, és ha begyullad vagy sérülés éri lehet hogy okozhat ilyen tünetet.

Tegnap megpróbálkoztam a vezetéssel, de a 2 km maga volt a horror, a szemből jövő sebességét nem tudtam megítélni, ott ahol 50 körül is haladok ott most alig 30-al éreztem biztonságosnak.


2020. szept. 5. 18:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Meniére szindróma sztem, de nem vagyok orvos, csak tippelek. Itt senki sem fogja tudni biztosra megmondani, érdemes lenne fül-orr gégészt vagy neurológust felkeresni sűrgősen, mert magától nem hiszem, hogy javulni fog az állapotod. Ha mást nem, ügyeletre vagy sürgősségire mindenképpen bemennék még ma vagy legkésőbb holnap.
2020. szept. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is Meniére szindróma, amit a lyukas bél szindróma által előidézett autoimmun spektrum valamely tünete okoz. A gyökerénél kell megfogni a bajt, és ezért első lépésben zárjál ki minden glutént az étrendedből.
2020. szept. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!