Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon rosszul vagyok, túl...

Nagyon rosszul vagyok, túl sok folyadékot ittam ma. Meddig tarthat?

Figyelt kérdés

Általában max 1.75 liter vizet iszok, viszont ez ma 2.5 liter lett, plusz mellé majdnem 1 liter más(kapcsi, gyümölcslé, stb).

Irtózatos hányingerem van, alig bírok megmozdulni. Mikorra ürül ki ez mind belőlem? Meddig lehetek még rosszul?



2020. szept. 7. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bufogesre van szukseged. Ahhoz pedig erosen szensavas vizet kene kortyolgatni. Ha szoda-bikarbonat sose probaltal. Nagy bufogesek sokszor, ha nincs valodi baj, hanyas-kozelbol billentenek vissza.
2020. szept. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

én csak szimpla kondis gyerek vagyok, napi 6 liter simán lecsúszik, néha több-kevesebb, ennyire van szükségem. Nincs semmi bajod, csak rosszat ettél.

Tudom hogy a sok "egészséges" emberke leolt hogy ez nem egészséges, de akkor próbálják ki a helyemben ;)

2020. szept. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1 Szénsavas ital és szódabikarbóna sincs itthon, de köszi!!

#2 Azért gondoltam, hogy ez a baj, mert közel sem szoktam ennyit inni, ezelőtt két héttel még a napi egy liter is ritkán volt meg, azt saccoltam, hogy hirtelen megterhelő a szervezetemnek:/

2020. szept. 7. 16:10
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok

Igazából mindenkinek jó lenne átállnia 2-3 liter vízre minden nap, lehet hogy ez elsőnek kicsit megterhelő, de hosszútávon jön meg a hozadéka. Gyorsabb anyagcsere, jobb ürítés, és még egy csomó folyamathoz szükséges, arról nem beszélve hogy az ember kb 70%-a víz, ezért újrapótlásra is szükség van. Nameg ha mozgunk, akkor nyilván több kell.

2020. szept. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!