Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehet koronás vagyok?

Lehet koronás vagyok?

Figyelt kérdés
Előző héten egy haveromnál voltam akinek az apukája koronavírusos lett mint kiderült. Már 2-3 hete lappanghat benne, de csak most tesztelték. Akkor az apja velünk volt, találkoztam is vele meg minden. A haverom végig járt suliban előző héten, sőt még ültünk is egymás mellett sokszor, kezett fogtunk, meg minden. Ő már panaszkodott rá hogy folyik az orra meg ilyenek, de igazából nem érdekelte, meg engem sem, most erre ki gondolja hogy korona? Na és már 2 napja karanténba van, mert pozitív az apukája. Valószínűleg ő is elkapta. Én meg napok óta nagyon fáradt vagyok, gyengének érzem magamat. Meg be van dugulva az orrom picit. Szerintetek?

2020. szept. 7. 20:21
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
91%
Lehet sima megfázás, meghűlés stb, csináltass tesztet!
2020. szept. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem jó eséllyel
2020. szept. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
78%
Csináltass tesztet, ne sajnáld rá a pénzt!
2020. szept. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
30 ezer forintot nem fogod kidobni az ablakon ezért. Annyiból csinálok 3 nagybevásárlást, nem egy sz*ros tesztet.
2020. szept. 7. 20:41
 5/21 A kérdező kommentje:
Jelenleg tanuló vagyok, azt se tudom hogy igazából bemenjek-e holnap, de kénytelen leszek.
2020. szept. 7. 20:42
 6/21 A kérdező kommentje:
Az osztály is ugyanúgy van, mindenki járhat be az iskola épületébe. Gondolom azért mert még nem 100% hogy elkapta a srác az osztályból.
2020. szept. 7. 20:43
 7/21 A kérdező kommentje:
De nekem volt közvetlen kapcsolatom az apjával sajnos. Akkor már elkaphatta, csak még lappangott benne.
2020. szept. 7. 20:44
 8/21 anonim ***** válasza:
86%
Én nem ajánlanám, hogy így bemenj iskolába.
2020. szept. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
67%
Kérdezõ a nevedet meg a címed küld már el privátban, csak hogy tudjam kit kell bejelenteni.
2020. szept. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
És akkor mit csináljak? Hívjam fel a háziorvost?
2020. szept. 7. 20:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!