Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Vannak jó praktikák hasmenés...

Vannak jó praktikák hasmenés ellen?

Figyelt kérdés

Este lesz az egyik barátnőm születésnapja és mindenképp szeretnék ott lenni az eseményen, bulizni is mennénk egy szórakozóhelyre, ezt várom már régóta.


Viszont sajnos nem tudom mitől de reggel óta megy a hasam és nem akar szűnni. Van valami ötletetek hogy tudnám orvosolni a problémát estig vagy legalább enyhíteni?


21/l



2020. szept. 11. 14:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
79%

Széntablettát vehetsz a gyógyszertárban, egyél étcsokit és hasfogó ételeket.

Viszont ez szerintem estére nem fog elmúlni. Jobban tennéd, ha otthon maradnál.


Én kb 3 héttel ezelőtt átmentem egy vírusos hányásos hasmenéses lázzal járó betegségen. Jó pár nap kellett, hogy rendbe jöjjek.

2020. szept. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Kerdesekkel teli ***** válasza:
100%

Lehet hogy amiatt is jott most ez rad, mert stresszelsz, izgatott vagy a mai nap miatt🙂

En is ilyen tipus vagyok, stressz helyzetben nalam is elojon ez.

Tereld el a gondolataid, nyugtasd meg magad, es hogy valami kezzel foghato megoldas is legyen, szerezz be szentablettat, es egyel banant,es/vagy etcsokoladet.

2020. szept. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Hellmano ***** válasza:
31%
Tuti annyira izgatott vagy, hogy ez indította be a hasad :D Az izgalom sok emberből kiváltja a hasmenést vagy olyan érzést, hogy állandóan székelnie kell. Figyeld elmész azt berobbantasz a wc csészébe és ennyi :) Max. majd análba nem engeded meg, ha lenne olyan srác.
2020. szept. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Széntabletta vagy Lopedium kapszula, nekem ezek szoktak legjobban beválni. Csak a Lopediummal vigyázz, mert igaz, a hasmenést jól megszünteti, de utána lehet, hogy kb 3 napig nem tudsz majd kakilni.
2020. szept. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket, széntabletta van itthon, azt már vettem is ma be de nem hatott annyira. :/


Tegnap este ettem kínai kaját, arra gondoltam még hogy talán attól van, de nem szokott tőle gondom lenni. Igazatok van, lehet az izgatottság is, mert tényleg régóta várom a bulit. :)

2020. szept. 11. 15:07
 6/21 A kérdező kommentje:

3-as:


Nagyon el szeretnék menni a buliba, szóval lehet bevállalom a kockázatot. Csak attól félek hogy bulihelyen azért nagy sorok állnak a wc előtt, nem olyan egyszerű berongyolni ha rámjön. :)

2020. szept. 11. 15:09
 7/21 A kérdező kommentje:

4-es:

Az nem baj, nekem most az a fontos, hogy valami elmulassza. Lehet leszaladok a patikaba. :)

2020. szept. 11. 15:10
 8/21 Hellmano ***** válasza:
79%
Hallod nekem is volt olyan, hogy így elmentem és muszáj volt bemenekülnöm a wc-be :D Igaz ott, amilyen állapotok uralkodtak meg zárni se lehetett az ajtót, de hát a hasmars nagyúr így rákényszerültem az egyik lábammal végig az ajtót kellett feszítenem közben, hogy nehogy rám nyissanak :D
2020. szept. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
:D :D Jujj az kemeny lehetett. Szerencsere nekem meg nem volt ilyen elmenyben reszem... :)
2020. szept. 11. 15:38
 10/21 Hellmano ***** válasza:
Majd ma :D
2020. szept. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!