Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fürdés után mennyire normális...

Fürdés után mennyire normális a magas pulzus?

Figyelt kérdés

Egy egyszerű zuhanyzás után is melegem van, fel vagyok hevülve és a pulzusom akár 120-130ra felmegy főleg ha utána rögtön felöltözöm és teszem tovább a dolgom. Ha leülök, megpihenek akkor persze helyreáll normálisabb értékekre, de ha reggel munkába menet nincs ilyenekre időm akkor még ki se léptem az ajtón de már le vagyok újra főve és pörög a szívem. Mennyire normális ez?

Egyébént egészséges vagyok, nincs se magas vérnyomásom, se nem vagyok szívbeteg(járok kardiológiára rendszeresen és minden rendben) és nem ismert semmi egyéb betegség nálam.


2020. szept. 12. 10:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha túl meleg a víz, nekem is felmegy. Ezért kerülöm is a forró vizet.
2020. szept. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Talán túl meleg vízben fürödsz, próbáld meg csak langyossal zuhanyozni.
2020. szept. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem szoktam forró vízben fürdeni, de ma még lejjebb tekertem és így valamivel jobb volt. Igaz így már majdnem hideg a víz és fázok a zuhany alatt :D

Köszi azért tippet!

2020. szept. 13. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!